למוקדי שירות לקוחות                                                               בין הימים א-ה' בשעות 09:13:00                                      צלצלו  :  1-700-700-913  ,

יועץ פנסיוני בבנק

אתם עובדים במלוא כוחכם, אבל כבר חושבים על השנים שאחרי: הרגע שבו העבודה תפסיק לקחת חלק כה מרכזי בשגרת החיים שלכם, כך שתוכלו ליהנות גם מקצת זמן איכות. כבר היום אתם יודעים דבר מרכזי אחד: באמצעות פנסיה אטרקטיבית תוכלו להרשות את זה לעצמכם. היות ואינכם בקיאים בנושאים כגון ההבדלים שבין קרנות הפנסיה וההשתלמות השונות, יועץ פנסיוני יוכל לסייע לכם בבחירת המסלול המתאים ביותר.

אנשים רבים ממהרים לחשוב על שירותיו של יועץ פנסיוני בבנק. האם הוא באמת איש המקצוע המתאים ביותר עבורכם?

נמאס לך לזרוק כסף?

חשיבותם של אינטרסים

כל אדם מונע מאינטרסים, גם אם אינו שמח בהכרח להעיד על כך. יועץ פנסיוני בבנק חובש על ראשו שני כובעים: מצד אחד, הוא לכאורה בא לקראתו של הלקוח, ומסייע לו לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורו. למה לכאורה? מכיוון שיש כאן משתנים רבים, שמשנים את תוצאות המשוואה בשיעור משמעותי. אלה נוגעים בעיקר לגוף שמעסיק את אותו יועץ פנסיוני. וכאן נחבש כבר הכובע השני.

לא צריך להיות מעורה יתר על המידה במה שהולך מאחורי הקלעים של הבנק כדי לשער שנדיר שנמצא בו ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ונטול אינטרסים לחלוטין. ברור שככל שקרן ההשתלמות, לדוגמא, היא עם ריבית גבוהה יותר, כך הבנק יוצא נשכר יותר, וכך סביר שאותו יועץ יתוגמל על ידי המעסיק שלו. במילים אחרות: אין מקום לתמימות, שעה שאפשר לשער בפה מלא שהבנק פועל, במידה רבה, על מנת למקסם את הרווחים שלו.

חיסרון מרכזי נוסף של אותו ייעוץ נוגע להכרת שדה המשחק. יועץ אשר מועסק בבנק או בחברה פיננסית מסוימת מכיר רק את האפשרויות שהם מציעים, שעה שייתכן מאד שמעבר לפינה נמצאות להן עסקאות טובות הרבה יותר עבור הלקוח. לא ניתן לבחור מבלי לדעת את כל האפשרויות.

אז מה הפתרון?

כאן גם עולה הסתירה המשמעותית ביותר ביחס לייעוץ שאתם מעוניינים לקבל. הרי ייעוץ שאינו אובייקטיבי אינו שונה מעירוב של דעה בידיעה חדשותית, אם עוברים לשדה משחק אחר לגמרי. הוא חסר תועלת במידה לא מבוטלת, ועלול אף לפגוע בצורה משמעותית באינטרס הכלכלי של אותו אדם.

אז האם באמת ניתן למצוא כיום יועץ פנסיוני אובייקטיבי? כזה שרואה את טובת הלקוחות, והיא בלבד, לנגד עיניו? התשובה הברורה היא שכן, בהחלט. אלא שכדי למצוא ייעוץ שכזה, צריך לחפש בדרך כלל במקומות שונים לחלוטין מאשר סניף הבנק אליו אנו רגילים ללכת. רק ייעוץ פנסיוני פרטי, ונטול אינטרסים, יוכל לקרב את האדם לעבר העסקה האידיאלית עבורו.

על "פורשור"

להבדיל מהמקרה של יועץ פנסיוני בבנק, "פורשור" הינה חברה פרטית, המעניקה ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, והיא חפה מכל אינטרס חיצוני. התוצאה של כך היא אחת: בחירה במסלול הפנסיוני המשתלם ביותר, או אפילו החזר כספי של תשלומים אשר הועברו לבנקים או לחברות הביטוח בשיעור מוגזם. למעשה, בדרכים אלה ניתן לחסוך מאות אלפי שקלים – אין אחד שלא היה נעזר בכך לטובת שנות הפנסיה שלו, לא?

 
לייבסיטי - בניית אתרים