למוקדי שירות לקוחות                                                               בין הימים א-ה' בשעות 09:13:00                                      צלצלו  :  1-700-700-913  ,

כך תמנעו מתשלומי ביטוח במאות ₪ בחודש.

                            
 

כל הטיפים והמהלכים למי שכספו ומשפחתו חשובים לו, לחסכון בביטוחי משפחה, בריאות ופנסיה, ממיטב המומחים בארץ לבדיקת תשלומי ביטוח.

השימוש במילה "ייעוץ" ונגזרותיה ע"י סוכני הביטוח אסורה בחוק , הציבור לא מודע לאפשרויות חיסכון בתשלומים לחברות ביטוח ותוכניות פנסיה במאות אלפי שקלים למשפחה ועדיין למרות אין ספור כתבות לאורך שנים, יש בלבול רב בין ייעוץ לשיווק .

משפחה בישראל מוציאה במהלך חייה מאות אלפי שקלים מיותרים לחברות הפנסיה בגין ביטוחים לא דרושים, כפילויות, תעריפים מוגזמים ודמי ניהול לא הגיוניים תוך פגיעה חמורה ברמת החיים הנוכחית, התקציב החודשי המשפחתי, החיסכון לפנסיה והביטחון המשפחתי.
.
 
כבר בשנת 2005 בחנה וועדת בכר בין היתר את פעילויות שיווק סוכני הביטוח ומשווקים ממולחים המייצגים את חברות הביטוח, ומסגרת החקיקה בעקבות מסקנות הוועדה נקבע כי  שימוש במילה "ייעוץ" תאסר על סוכנים בחוק.
 
לדברי דני טל מנכ"ל פורשור מומחים (תאגיד ייעוץ פנסיוני וחברה לייעוץ ביטוחי), יכול כל אחד להימנע  מתשלום עבור תכניות פנסיה לא מתאימות, מרכישת ביטוחי בריאות כפולים ומכופלים, שמרביתם אינם תואמים את הצורך הביטוחי המשפחתי האמיתי.
 
חלק מבעלי משפחות אלה פועלות בניגוד לאינטרס שלהן בעקבות  "יעועץ מטעם המעסיק" (שאינו נחשב הליך חוקי של ייעוץ פנסיוני),  ולכן משלמים עובדים  אלה גם כפילויות תשלום כל חודש עבור ביטוחים קולקטיביים לא נחוצים בנוסף  לתוכניות ביטוח פרטיות או בהיקף כיסויים מובנה שאינו נחוץ למשפחה, לעיתים תוך הגדרות כיוסיי לא טובות שפוגעות בסיכוי הלקוח לקבל תגמולי ביטוח בעת שיזדקק לכסף. ואז יהיה מאוחר מידי!
 
אז מה עושים? 
 
טל ומומחי "פורשור" – מערכת יועצים בלתי תלויים לבדיקת תשלומי ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ברישיון משרד האוצר, רכזו עבורכם את הכלים הדרושים למניעת נזקים אלה והשלבים הדרושים לביטחון משפחתי ועתיד פנסיוני מכסימאלית במינימום הוצאה:
 
לטיפים והמהלכים הדרושים
 
 
  1. ריכוז מצב כלכלי.
  2. השקפות וניתוח צרכים פנסיוני.
  3. סיכום צרכים ביטוחי.
  4. ביטוח קולקטיבי- קבוצתי.
  5. ביטוח אובדן כושר עבודה
  6. איסוף מיידעים אודות תכניות.
  7. ריכוז פוליסות וכיסויים.
  8. בדיקת תשלומים מיותרים וכפילויות.
  9. סיכומים והתנהלות מול חברות.
  10. עדכונים דינמיים.
 
 

 
זכרו, זכותו של כל אחד, בין אם אתם שכירים, עצמאיים או בעלי חברות לבחור את החיסכון והביטוח הפנסיוני שלכם  ללא התערבות המעסיק או ועד עובדים.
 
 זו זכותכם וחובתכם למשפחתכם לבחור את הגוף והמכשיר הביטוחי-פנסיוני ללא קשר לנוחות המעסיק והאינטרס של יועצי המעסיק  ולהסתייע ביועץ בלתי תלוי מטעמכם.
 
הרווח הגדול ביותר (או למען האמת נטרול ההפסדים העצומים הצפויים לכם) הניו  בגיל 30- ועד גיל 57 ניתן להציל ולחסוך  מעל סכום כל המשכנתא של המשפחה..)
 
 
למען הסר ספק! הרשום בעמודים אלה והחומר שמוגש לכם יכול להאיר עינכם ולחסוך לכם כסף רב, אך אינו תהליך ייעוץ פנסיוני כלשונו בחוק ואינו מחליף ייעוץ הניתן ע"י בעל רישיון ייעוץ פנסיוני המתחשב במעגל חייו וצרכיו של האדם או בחברות ייעוץ ביטוחי, בעלות מערכות מחשוב וידע המאפשרות הייעוץ במסגרת מתמשכת , עדכון ניתוח צרכים עדכני הממוכסמים את הרווח למשפחה מידי חודש ולאורך השנים.
 
כיועץ בלתי תלוי שאינו עוסק במכירת תוכניות ביטוח ואסורה עליו זיקה לחברות אלה, אני חש  חובת אחריות אישית לכל בעל משפחה המעוניין לדאוג  לעתידו וביטחון משפחתו ולהיות לו לעזר.
 
לדאוג לכך שהכסף זה ישמש להבטחת עתידו כל בעת חס וחלילה שנפגע והן בעת בריאות טובה   ותוחלת חיים מבורכת ללא הזדקקות לסיוע מתקציבי הרווחה. ולכן הטרחה בעריכת כלים אלה עבורכם.
 
 
 
 
מאמר זה נכתב ע"י :
דניאל טל
יועץ פנסיוני בכיר
מנכ"ל –פורשור מומחים (ייעוץ ביטוח אובייקטיבי)
 
לקריאת המאמר המלא לחץ כאן!
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים