למוקדי שירות לקוחות                                                               בין הימים א-ה' בשעות 09:13:00                                      צלצלו  :  1-700-700-913  ,
שלום לכם ותודה על פנייתכם ל"פורשור מומחים" בנושא הכספים שניתן להציל בחברות הביטוח והפנסיה.

שמי דני טל ואני המנכ"ל של "פורשור מומחים",

אודותיי ואת הסיבה למכתבי זה תוכלו לקרוא בחלק התחתון של הודעה זו.

אני מקווה שנהניתם בחג יחד עם המשפחה והילדים. אני ניצלתי את החופשות ואת יום הכיפורים למפגשים בחיק המשפחה ורגיעה מהמולת היום .

לא יכולתי להימנע מלחזות בכאב במחאת עובדי "מעריב" שכנראה מעבר לכך שיאלצו לחפש עבודה בימים של אבטלה הולכת וגדלה, כנראה יאבדו רבבות ומאות אלפי ₪ מכספי הפיצויים שלהם ומהכסף שחשבו שחסכו לפנסיה.
זה בודאי מפחיד לרדת  ממשרה קבועה או בעלות על עסק בשכר סביר  לחוסר מודעות לגבי העתיד, ועוד יותר כואב לדעת שהכסף שחסכת ירד לטמיון ולא ישוב לעולם!
עוד יותר כואב לדעת שאתה אשם בכך, שיכולת למנוע את האסון והתעלמת!

מדוע אני מרשה לעצמי להיות כל-כך נוקב?
משום שלפני כשנה פנו אלי נציגי עובדים ובקשו בדיקת התוכניות הפנסיוניות וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי.     
כארגון גדול יחסית עם מאות עובדים, קיבלו הצעה מפתה ואזהרה כי יש לנו יסוד להניח שבהעדר ייעוץ כזה עלול להיגרם נזק אדיר לעובדים.

ההצעה נפלה!    משהוא חשב שיקר מידי לשלם ולקבל ייעוץ פנסיוני איכותי ומקצועי כזה ובחר להסתמך רק על סוכנויות הביטוח שבעצם מוכרות את התכניות כאילו הן "בצד שלו".
למישהו לא היה ברור שלסוכנים או סוכנויות אין את הרישוי או האינטרס לתת ייעוץ פנסיוני כלשונו בחוק, או שלמשהוא הייתה סיבה טובה להסתיר זאת מיתר העובדים.

היום כולם מאשימים זה את זה, מפגינים מטיחים האשמות בבעלים, בוועד העובדים, במשרד ושר האוצר ואפילו בעיתונאים, אף אחד לא לוקח אחריות אישית ומודה:  הייתי אידיוט, 
יכולתי להבטיח את עתידי ואת כספי בעזרת חברה שזה תפקידה ובמחיר שהוא פרוטות לעומת הנזק שנגרם לי!
מעניין, אני בטוח שהיום כל אחד ואחד מהעובדים מוכן לשלם פי 5 ממה שביקשנו אז, ובלבד שנציל את הפיצויים והפנסיה שלו היום.

אין ספק, ייעוץ ובדיקה של חברת ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי שאינה עוסקת במכירת תוכניות חוסך מידי יום  למאות משפחות מאות אלפי ₪ ומגלה תקלות בהפרשות מעבידים עוד כשניתן להציל את רוב הכספים!

בתקופה האחרונה אני חושב הרבה מאוד על מה מניע אנשים.
למה יש אנשים שכל הזמן נעים קדימה ואחרים נשארים תקועים?
אני מדבר כל יום עם שכירים ובעלי עסקים ובדרך כלל אני שומע אותם אומרים משהו כמו:
"אני רוצה לקבל ייעוץ מתמשך ובקרה על הכסף שלי , כבר נוכחתי לדעת  שאני נדפק.., אבל אני צריך לחשוב על זה ."

זה לא באמת נכון.
רובם לא באמת רוצים ייעוץ. הם אולי מבינים את הצורך, אבל הם לא באמת "יחשבו על זה", הם פשוט ידחיקו.
למה?
אחת התכונות של בני האדם עפ"י מחקרים היא שהאדם מוגבל בחשיבה לגבי העתיד שלו!  כאשר מדובר בטווח הרחוק, החישוב הכלכלי הופך להיות כאילו מדובר במישהו אחר!

החשיבה על חיסכון לפנסיה או הטיפול בתשלומים המיותרים לתוכניות ביטוח מביאה למסקנה בלתי נמנעת  שיש צורך בעשייה.   ואז אנשים מפחדים, נרתעים ולא עושים... כלום.

לא יעזור אם תהיה גאון שיווק , מנכ"ל חברה גדולה, חבר או קרוב של סוכן ביטוח.  אם לא תעשה כלום, כלום לא יקרה...
סליחה, חוץ מזה שהכסף שלך ייעלם והמשפחה שלך תהיה חשופה לחיי ברמה כלכלית נמוכה משמעותית מכפי אפשרי באותה הפרשה חודשית. (ואולי העתיד ... נמצא קרוב ממש, משום שאיננו יודעים מתי נזדקק לכסף שחשבנו שנקבל  מסוכני וחברות הביטוח (גם במקרה מחלה, מוות ואובדן כושר עבודה).

אז אם אתה נמנה על אלה שלא מפחדים מעשייה, שאכפת לו מה נעשה בכסף שלו, שמבין שבמקום של בורות מנצלים חדי לשון את הבורות לעשיית רווחים קלים על חשבון הלקוחות.                
אם אתה מוכן להשקיע מאמץ קל בכדי לקבל היום וגם בעתיד את ההכנסה שמגיעה לך ואתה מחויב לביטחון של משפחתך .,
אני רוצה להציע לך , במידה ותסכים, לעשות יחד איתי את הצעד הבא -  בכדי שלא תתחרט כשיהיה מאוחר מדי.

בימים הקרובים ( בימים אלה של חופשות הצוות מצומצם והפניות מרובות),
יקימו עימך קשר ממשרדי להסבר אודות אפשרות חדשה שאני יזמתי להוזלת הייעוץ הפנסיוני והביטוחי האובייקטיבי תוך מתן אחריות מלאה לרווח מנימלי של 108,000 ₪ 
- במידה ולאחר בדיקה ראשונית נגיע למסקנה שאתה עשוי להרוויח פחות מהשרות -תקבל החזר כספי מלא ללא שאלות או תנאים !

אגב, מאות משפחות הרוויחו בעזרתנו בממוצע 604,000 ₪  וניתן לקבוע פגישת הערכת תועלות מקדימה (בתשלום) במידה וההבטחה לרווח של 118,000 ₪ אינה מספקת אותך!

למה הדבר דומה? לכך שיציעו לך טופס "לוטו"  זוכה באחריות מלאה ולא תיקח....                                                                                      


בברכת חתימה טובה וחג סוכות שמח.
דני טל, מנכ"ל
פורשור מומחים.

 

אם כסף לא מדבר אליך וחצי מיליון זה סכום קטן עבורך המכתב הזה אינו עבורך!        

לא שכחתי!  אודותיי ואת הסיבה למכתבי זה תוכלו לקרוא בחלק התחתון של הודעה זו.

                                סיפורים
מהחיים                                                                                                                                            


א.י מכפר סבא
"אין ספק שמקצועיותכם... עזרה לי לחסוך בחישוב פשוט 668,000 ₪ וגם החזירה הביטחון למשפחתי "


ט.נ מרמת גן
"תודה, על העבודה המקצועית, הלב הרחב והעזרה להגדיל ההכנסה המשפחתית נטו- בלמעלה מ-1500 ₪ הגדלת הקצבה הצפויה בפנסיה באלפי ₪ וקבלת החזרים מיידים באלפי שקלים.


3 פעמים הרווחתי!
א. ביטלתי תשלומים מיותרים במאות שקלים בחודש
ב. תיקנתי את סכום הקצבה שבעלי מקבל
ג. קיבלתי החזרים באלפי שקלים בגין גביה לא נכונה.ב. מ משוהם
"עשיתם לנו "סדר בראש" צמצנו תשלומים כפולים ומיותרים המצטברים ל- 287,000 ₪ ובנוסף זכינו לשקט נפשי"

 


י.ר מהצפון
"ביטול התשלום המיותרים, הקטנת החזרי משכנתא בעזרת הסכומים העודפים שנמצאו והוזלת התשלומים החודשיים  גרם מיידית לירידת הלחץ הכלכלי היום-יומי
היה שווה לשלם ולהשקיע שעתיים וחצי!"
 
 רוצה ההזדמנות לשיפור כלכלי במאות אלפי שקלים?

רוצה להפסיק לפרנס את חברות ותאגידים הגדולים גורפים לכיסם את כספך?
רוצה להגדיל הכנסותיך היום – חשוב לך לפרוש עם מאה אלף שקלים נוספים?
מעוניין להקטין הוצאות שיווק שוטפות ולהגדיל אפקטיביות?

כמו כולם –אינך מבין מה מוכרים לך בעולם הביטוח הפנסיוני?


אם כל התשובות שלך הן חיוביות 

   
תפסיק להתלונן ולהיות פאסיבי. אל תחכה זמן יקר ותגלה שדפקו אותך!
 


  תאגיד ייעוץ פנסיוני ברישיון תאגיד ייעוץ אובייקטיבי מטעם משרד האוצר
  המבצע בדיקת תשלומי ביטוח וחיסכון לטווח ארוך

  אלה השיטות שיעשירו אותך ויקטינו את ההוצאות הקבועות שלך.

• מהו המחיר האמיתי של הביטוח של התוכניות שרכשת.
• לזהות כפילויות תשלום ותעריפים יקרים
• לבטל תשלומים בגין כיסויים "ללא כיסוי".
• נטרול דמי ניהול מטורפים ש"אוכלים" מהחיסכון שלך.
• להגדיל החיסכון הפנסיוני באמצעות מכשירם ייחודיים ומיצוי הטבות מס בעזרת תמהילים חדשניים.
• קבלת החזרי כספים מיידים בגין תשלומים מיותרים בעבר.
• אם עד היום מכרו לך תוכניות שתשלם עבורן 30 שנה בכדי לגלות בסוף שאין לך פנסיה – אלמד אותך כיצד בונים תכנית שבה תשלם כמה שפחות ותקבל כמה שיותר.
• הטריק של בעלי העסקים להגדלת החזרי המס החודשיים המיידיים במאות ואלפי שקלים מזומנים.
            


ועכשיו כפי שהבטחתי, אספר לך מדוע הקמתי את פורשור מומחים ומדוע אאפשר לך ייעוץ במחיר מסובסד ואפילו אחזיר לך את דמי הייעוץ בלי שאלות במידה ולא תרוויח לפחות את הסכום של 118,000 ש"ח (ברור... מעבר לאינטרס העסקי שלי - שתהפוך ללקוח קבוע שלי!)


מי אני ומה אוכל להעניק לך:        
בגיל 42, באמצע החיים ובשיא הכושר בעת בהיותי בעל עסקים בתחומים רבים ומגוונים בתוכם גם חנויות לציוד ספורט ומועדון צלילה גדול אני, כיוצא יחידה בחיל הים, מקבל הודעה על ריכוז החיילים שצללו בנחל הקישון לשם בדיקות אשר נערכות בבית חולים בלינסון.

למרות שמספר שנים קודם לכן הוסר גידול סרטני מגופי הרגשתי אדם בריא לחלוטין ספורטיבי, פעיל ונמרץ, הגעתי לבדיקות רק בכדי להצטרף לבחינת הקשר בין הצלילות בקישון לבין הלוחמים שחולים בסרטן וזקוקים למענה רפואי או למשפחותיהם של אלה שנפטרו ונותרו ללא מפרנס.


הדבר הבא שאני זוכר באופן ברור בעודי שוכב בנינוחות כשהכבלים של מכונת הא.ק.ג מוצמדים לחזי וגפי הוא יציאה של האחות בריצה מחדר הבדיקות , המולה וצעקות במסדרון והרופאה שמופיעה מעלי מתנשמת ושואלת אותי האם החזה שלי לא מתפוצץ מכאבים ואומרת לי " אדוני, אתה נמצא לאחר או תוך התקף לב ואנחנו מזמינים אמבולנס" .
נשארתי מחויך ואמרתי שלא יזמינו שום אמבולנס כי יש לי אופנוע בחוץ, ורק אחרי שחייגו לביתי ושוחחו עם אשתי הסכמתי ל"פשרה" שאשתי תוביל אותי לבי"ח , ולוא אני בורח. כל הדרך לבי"ח מאיר בכ"ס ניסיתי לשער מה היה הגורם ל"שיבוש" במכונת הא.ק.ג והמסקנה שלי הייתה חד-משמעית , הרי לא הסרתי את שעון הצלילה מתכתי שהיה על ידי הוא כנראה האחראי למהומה ובוודאי כשאגיע לבי"ח ואבדק שנית יתברר שההר הוליד עכבר ואחזור בבושת פנים לעבודה לאחר שבזבזתי חצי יום.
בבי"ח התברר אחרת, אני לאחר אירוע לבבי , צריך להתאשפז וגם לבדוק את הגורם ולכן הפיג'מה החליפה את הג'ינס והמיטה את מועדון הצלילה והמאבק עם הצוות במלחמה לרדת לשירותים במקום להשתמש בסיר משום האיסור בתנועה החליפה את הפעילות הספורטיבית. חלפו עוד כ- 3 ימים עד שהשתכנעתי לרדת לחדר צנתורים לבדוק את מצב העורקים כשכולם כולל הרופא הבכיר סבורים שלא ימצאו סתימות משום "שאדם עם סתימות בעורקים אינו יכול לרוץ 10 ק"מ ביום , אך שווה לבדוק לכל מקרה". 3
דקות חלפו מהרגע בו החל הצנתור בעודי מתפעל מהצפייה במוניטור המקרין את חדירת הצנתר מהעורק במפשעה ועד לקרבת הלב ופתאום אני שומע את הרופא המנתח שואל אותי "דני , תגיד לי , המשפחה שלך בחוץ ? כך שאפשר להזמינם פנימה?" ואני שומע עצמי עונה "נראה לי שאשתי בחוץ, אבל ממתי מכניסים משפחה לחדר ניתוח ?" והרופא עונה " כשיש סיכויים של 5% שהחולה יוצא מפה".
למרות שיצא לי לשוחח עימו במשך הימים האחרונים ולגלות שהוא בעל חוש הומור בריא, הייתה לי התחושה שכרגע אינו מתבדח וכשאשתי ואימי נכנסו לחדר מבוהלות והוברר לנו יחד שכל העורקים סתומים כמעט לחלוטין ידעתי שצדקתי ואני עומד בפתחה של תקופה חדשה בחיי או ..בסופם.
המחשבה שעברה לי בראש על השולחן, רגע אחרי שרשמתי צוואה מאולתרת על פיסת נייר , הייתה: איפה לעזאזל שמתי את כל ניירות הביטוח?!! האם אני משאיר את אשתי וילדיי מסודרים כלכלית , מה קורה אם אני יוצא מפה במצב לא מזהיר , אולי לא אוכל לעבוד והכי גרוע זקוק לעזרה של אחרים . לא יכולתי להיזכר.
אבל השאלות הדחופות בדבר אופן המשך הטיפול על שולחן הניתוחים קטעו את מחשבותיי ואלה חזרו שוב רק לאחר שיצאתי מחדר הניתוח ומבית החולים משם – הודות לטיפול הרפואי הנפלא שזכיתי לקבל. כשחזרתי לביתי - בדקתי באופן אובססיבי את תיק הביטוחים המשפחתי. לא רק שגיליתי שאין לי מענה כספי הולם וזאת למרות ששילמתי סכומי עתק במשך שנים ושלזה שהייתי משוכנע שאני מבוטח כהלכה לא היה שום ביסוס . אלא גם  שהסכומים שנאגרו בחסכונות הפנסיוניים שלי "לא עשו שכל" ולא יכולתי להבין הקשר ביניהם לבין הסכומים שהפרשתי במשך השנים הללו.                          
                                                                                                                                                                                                                    
לומר שהופתעתי  ? לא !
לרובנו יש את התחושה שלמרות שאנו משלמים לביטוחים מכל הכיוונים, יתברר (ותמיד שזה כבר מאוחר מידי) שאין לנו הכיסוי הביטוחי המספק שנידרש לו ,ומימוש זכויות רפואיות וביטוחיות שלנו יהיה כרוך במסע ייסורים בנוסף למחלה,וחברת הביטוח לא תשלם !

למזלי, מהמחלה הזאת החלמתי במהירות ולא נזקקתי לטיפולים נוספים שהיו גובים ממני הוצאות נכבדות. כבעל עסק פעיל, ובלי כיסוי ביטוחי, לא יכולתי להרשות לעצמי לקחת פסק זמן להחלמה. חזרתי מיד לעבודה תוך סיכון בריאותי וחיי – סחבתי ציוד צלילה כבד למרות הוראת רופא שאסר עלי להרים אפילו עט, וניהלתי חיים עסקיים נמרצים עם כל הסערות הכרוכות בכך. איש מעובדיי לא היה מודע למה שעובר עלי ומה עוד יקרה.

התפנית: קריירה חדשה – ייעוד חדש,
האירוע הטראומתי הזה היה בעצם גם נקודת תפנית בקריירה המקצועית שלי. התחלתי להרצות בהתנדבות בפני כנסים של סוכני ביטוח ולספר להם את סיפורי כשהמסר שלי היה: "'סוכן ביטוח זה מקצוע חשוב עם אחריות קריטית וגורלית לחיי הלקוח – ממש כמו רופא. אסור להרשות ללקוח לא להקשיב או לא להבין! מוכרחים לתת לו את כל המידע ולפרוש בפניו את כל האפשרויות של מימוש זכויות שלו במלואן."
לאט לאט הבנתי את ניגוד האי נטרסים הקיים בין הסוכנים ללקוחות וכמה אנו טועים כשאנו חשובים שהסוכן נותן לנו "ייעוץ".
הרי הסוכנים והמשווקים הינם שלוחי חברות הביטוח וככל שהעסקה טובה יותר לחברה (וגרועה בדר"כ ללקוח) כך יוכלו לתגמל אותם יותר ומטרת הסוכן הטבעית היא למכור כמה שיותר!
באחת ההרצאות נתקלתי בכרטיס ברכה שבני (אז בן 16), צרף לי לתיקיה לכבוד יום ההולדת –
"אם אתה חושב שמיצית את המקום שבו אתה נמצא, לך למקום אחר, ואם אין מקום כזה – צור אותו".

ברגע ההוא החלטתי למכור את עסקיי ולפנות את כל זמני ומרצי למקצוע המקודש הזה – עזרה אובייקטיבית מקצועית בעריכת ביטוחים משפחתיים ביטוחים, מימוש זכויות  ותביעות ביטוח- אך בדרך שלא הייתה קיימת אז -לא כסוכן ביטוח!

אלא בהקמת ארגון שיעסוק בייעוץ ביטוחים וחיסכון פנסיוני וסיוע למימוש זכויות במקרה מחלה או תאונה ללא ניגוד אינטרסים וללא זיקה לחברות הביטוח והגופים הפנסיוניים ! 
המקצוע ששנים מספר והתנגדויות אין סוף נקבע בחוק ונקרא " ייעוץ פנסיוני " עבר בחקיקה כה חמורה לאחר שבוועדת בכר הומלץ כי ליועץ פנסיוני לא תהיה שום זיקה לחברות ביטוח ולסוכן ביטוח לא יורשה עוד לקרוא לעצמו יועץ פנסיוני והתחזות כ יועץ פנסיוני תלווה בעונשים חמורים*- קנסות ומאסרים!

לומר שאני פילנטרופ ורק שליחות עמדה לנגד עיני ? ,לא בפירוש לא !

אין ספק שראיתי גם פוטנציאל רווח עצום בהקמת עסק המספק שירות חשוב כלכך , ברור שגם ירידת מחזור עסקים בתחום הציוד הימי היוו חלק חשוב בהחלטתי !  אך ברור שכאדם שהבין על בשרו את המשמעות והחשיבות בהקמת עסק כזה תוך הובלת ושימוש דוגמא לבאים אחריו הייתי חדור אמונה והסכמתי להשקיע מהוני וממרצי הרבה יותר מכפי שהייתי כנראה נוהג לו רק המודל העיסקי עמד לנגד עיני.

                                                                                                                
גיליתי שההכשרת סוכנים לאורך עשרות שנים לא היתה מספקת שנדרש שינוי אמיתי, מהותי בנוף הביטוח בארץ. מניסיוני בשטח הבנתי שבכדי לספק ייעוץ ותכנון ביטוחי טוב לבעלי משפחות החפצים להרכיב לעצמם תיק ביטוחים תקף, רציף, אמין, ההולם את צורכיהם . יש צורך בהפרדה בין ייעוץ לשיווק בתחום הייעוץ הפנסיוני ביטוחי, ביצירת צוותים בעלי הכשרה בתחום הביטוח והפיננסים ובמערכות טכנולוגיות תומכות החלטה ותהליכי עבודה ברורים שבלעדיהם כל ייעוץ לא שווה את הנייר עליו הינו כתוב. הגעתי למסקנה בכדי לקדם את הייעוד החדש שלי צעד נוסף, עלי להקים ארגון שירכז את המומחים בתחומים אלה ובפיתוח כלים טכנולוגיים מתקדמים לשם ייעוץ אובייקטיבי נטול אינטרסים, ולגוף הזה אקרא "פורשור מומחים"- למימוש זכויות ויעוץ פנסיוני
המבנה הכללי שתיארתי דומה במתכונתו המקצועית והטכנית למרכז רפואי, דהיינו:
חדר מיון- לקליטת נתונים ראשוניים של הלקוח, ראיון ובדיקות ראשוניות לשם אפיון צרכים.
מעבדות ואבחון ראשוני - ביצוע סימולציות כלכליות ואבחונים שונים לניתוח צרכים ואיתור בעיות.  מומחים- לשם ניתוח התוצאות והפקת מסקנות.
מאגר מידע- אודות התוכניות והפתרונות הזמינים השונים ומשמעותם.
סינכרון- של מסקנות המומחים והמלצות לפתרון כולל המרוכז בדו"ח כולל הנחיות לפעולה עבור הלקוח , סוכניו ומקום עבודתו .
תיקוף - תוכניות הביטוח המשפחתיות ע"י בדיקת ושינויים דרושים בליווי משפחתי ליווי שוטף- בביצוע ההמלצות ושינויים דרושים לאורך החיים.
ובעיקר – הקפדה על אובייקטיביות מלאה ונטרול כל זיקה לגופים ע"י ויתור על כל סוג של עמלה או הטבה מצידם ! כשכל התהליך ממוחשב מסונכרן ומתועד במערכת אחת מושלמת .
בין יתר תפקידי חברת פורשור מומחים, ראיתי חשיבות יתר ביצירת דוגמא לסטנדרטים גבוהים של ייעוץ פנסיוני וביטוחי, תיעוד ומסמכי השוואה והנמקה במסגרת הארגון, ובכך להוביל לתקינה אחידה במסגרת החקיקה בארץ בתחום הייעוץ האובייקטיבי הן במסגרת הייעוץ הפנסיוני והן במסגרת הייעוץ הביטוחי המשפחתי כולל ביטוחי הבריאות והסיעוד. כשהנחת היסוד שלי הינה כי ביטוח ופנסיה חשובים מאין כמותם, עולים כסף רב והינם התחום בו ניתן להרוויח או להפסיד את הסכומים הגדולים ביותר מתוך מעגל חייה של המשפחה.
כמו כן החלטתי לתרום לציבור מזמני לטובת הדרכה. לאפשר לכמה שיותר שכירים ועצמאיים כלים להוזלת ביטוחים, ביטול תשלומי יתר כפילויות ותעריפים מטורפים,  למידה של ניתוח צרכים אמיתי וסקירת מסמכים שהיו עד היום כ"סינית"        וכך אמנם עשיתי.
* בפברואר 2006 נכנס לתוקפו חוק המפריד את השיווק מהייעוץ ובו נקבעו עונשים חמורים לסוכנים אשר לא יקפידו ליידע את לקוחותיהם אודות היותם סוכנים משווקים ולא יועצים. כך ייסדתי את "פורשור מומחים" אודותיה תוכלו לקרוא בלחיצה - כאן !
תהליך הבירור קל ופשוט וכמעט ואינו כרוך במאמץ מצדכם., אל תתעלמו!     כי בזמן שאתם מתעלמים, אתם מפסידים כסף רב ומסתכנים. 
אז בואו, אנחנו כאן למענכם.

בברכה, דני טל


 

 
לייבסיטי - בניית אתרים