למוקדי שירות לקוחות                                                               בין הימים א-ה' בשעות 09:13:00                                      צלצלו  :  1-700-700-913  ,

איתור כספים


באפשרותכם לקבל שירות  של תאגיד ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, ברישיון מטעם משרד האוצר והצוות ישמח  לעזור לכם באיתור זכויות וכספים המגיעים לכם.

אנו  נאתר סכומים אלה אמצעות המסלקה הפנסיוני אליה אנו מחוברים, נרכזם בדוח מסודר, מפורט  שאמצעות מערכות שברשותינו באופן שיקל עליכם להבין היכן יש כספים בבעלותכם ומה מהותם.
החברה  מספקת גם שירות של חוות דעת מומחים בעלי רשיון ייעוץ פנסיוני ביטוחי וגם עזרה  לפונים המתקשים למצוא ולפדות את הכספים המגיעים להם .
צריך להיזהר כי גופים רבים פונים אליכם בהצעות שונות ומשונות ואתרי אינטרנט שונים מתיימרים למצוא עבורכם כספים אך בפועל מקבלים מכם רשות באישור התקנון להפיץ את כל המיידעים אודותיכם לגופים אלה שזה פגיעה בסודיות שלכם וברוב המקרים טירדה של אין ספור טלפונים ממוכרנים.

בגוף מפוקח כמו פורשור מומחים - אין זיקה לגופים אלה, מחויב בשמירת סודיות הנתונים, אינו מקבל עמלות משום חברה ואינו עוסק במכירת תכניות.

אצלנו משלמים תשלום קטן יחסית עבור דוח שמקבלים שהוא מפורט  אודות כל התוכניות שלכם כולל תכניות פנסיה שהיו בהם פעולות ולא צריך לפנות לכל גוף בנפרד וגם אם תרצו  תוכלו אחר"כ להחליט האם גם לקבל ייעוץ אובייקטיבי ללא מכירה כולל אצלנו.     (ואז גם מקזזים את התשלום ששילמתם)

המחיר של השרות הוא רק 690 ₪ + מע"מ לזוג או  590 ₪ + מע"מ ליחיד 

 ואם אתם רוצים סוף סוף לדעת אודות כל הסכומים שאיבדתם או שכחתם אנחנו נסייע לכם באיתור הכספים והזכויות שלכם בצורה מקצועית ורווחית.
ברגע שאתם מזמינים השירות מהנציג  במוקד השרות בטלפון 1-700700-913  בימים א-ה בין השעות 0900-1300
ישלחו אליכם הנחיות כיצד להעביר לנו יפוי כוח לקבלת הנתונים והכנת הדוח.

באפשרותך גם להוריד ולהדפיס  טפסי הזמנת שירות איתור מיון והכנת דוח כספים וזכויות שאותרו

למלא ולשלוח אלינו לפקס 09-8941711


הנחיות לגבי ההמשך ישלחו אליכם בדוא"ל או בהסבר טלפוני קצר! לבחירתכם.
לקבלת מידע נוסף אודות שרות זה או שרותים נוספים כגון: ייעוץ פנסיוני, בדיקת תשלומי ביטוח, חוות דעת מומחים בחוורת ייעוץ , שלח פרטי לנציגי השרות:טפסי הסבר פתיחת קוד בסלקה פנסיונית -

טופס משלוח קוד מסלקה ליועץ 
לייבסיטי - בניית אתרים