למוקדי שירות לקוחות                                                               בין הימים א-ה' בשעות 09:13:00                                      צלצלו  :  1-700-700-913  ,
אם משולמים על ידך סכומים ניכרים מידי חודש למשכנתא ופנית אלינו .  אתה מבין כנראה שהמטרה העיקרית של הבנק היא תמיד להרוויח וכמה שיותר כסף לאורך שנות  המשכנתא ע"י מתן מכשירים פיננסיים (מסלולים,ריביות) המשמשים את צרכי הבנק.   מכיוון שקיים ניגוד אינטרסים בין הרצונות של לקוחותינו לבין הרצון של הבנק.  המטרה העיקרית של החברה שלנו היא לשמור על אינטרס  הלקוח מול המערכת הבנקאים כי הדבר שגורם לחיסכון המשמעותי ביותר במשכנתא הוא בניית תוכנית כלכלית שמותאמת לצרכיו של הלקוחות וחסכונית כתוצאה מבחירת מסלולים פיננסיים נכונים במערכת הבנקאית.  
השאלות שעלינו לברר יחד עימך, הינן:
 
  1. האם התשלום החודשי שאתם משלמים נכון להיום, מכביד עליכם.
  2. האם ניתן להקטין את טווח השנים של המשכנתא או להקטין את התשלום החודשי .
  3. האם ניתן להשתמש בכספים הצבורים בגופים פיננסיים עבורך וניתן לקבלם לאחר ביצוע הליך הייעוץ פנסיוני לשם הקטנת יתרת המשכנתא והתשלומים בגינה.
  4. האם ניתן להקטין גם תשלומים בגין ביטוחי המשכנתא לאורך שנים או לבטלם ע"י שימוש באלמנטים ביטוחיים קיימים.
 
ההבדל בין משכנתא שנלקחה בחוכמה תוך ידיעת "גבולות" הבנק, בדיקה מקצועית של מסלולי המשכנתא השונים והתאמתם למצבי הכלכלה היום ובעתיד יכול להיות הבדל של עשרות אחוזים של חסכון שהם מאות אלפי שקלים מצטברים. בתוספת הקטנת תשלומי ביטוחי משכנתא מיותרים המצטברים לסכומים של עשרות אלפי שקלים נוספים.
אנו כחברה מלווים אותך הלקוח בתהליך מחזור המשכנתא עד להשגת כל המטרות:
להבדיל מחברות ייעוץ ויועצים אחרים שאינם בעלי רישיון מטעם האוצר ואינם מפוקחים, אנחנו בעלי רישיון תאגיד ייעוץ פנסיוני ופועלים תחת פיקוח כמערכת מומחים מסונכרנת כולל הרשאה לבדוק ולייעץ אודות אפשרויות שימוש בכספים וביטוחים הנמצאים במשפחה בתוכניות פיננסיות ופנסיוניות באופן שמגדיל את הרווח מהייעוץ פי כמה וכמה.

 

 לפניה לצוות פורושר בנושא משכנתא נא צלצלו  1-700-700-913


להורדת טפסי הזמנת שירות ייעוץ משכנתא  ללקוח חדש -לחצו כאן!
להורדת טפסי הזמנת שירות ייעוץ משכנתא ללקוח ייעוץ פנסיוני-ביטוחי קיים בשירות מתמשך -לחצו כאן!
 

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים