למוקדי שירות לקוחות                                                               בין הימים א-ה' בשעות 09:13:00                                      צלצלו  :  1-700-700-913  ,

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי

כל מי שהתנסה בייעוץ, יוכל להעיד על חשיבותו – בעיקר בתחומים מורכבים, בהם מגוון אפשרויות רחב. תחום הפנסיה עונה להגדרה הזו בדיוק. עבור רבים, תכנית פנסיה ראויה היא המפתח לחיים מאושרים בשנים שבהן העבודה מפסיקה לשחק תפקיד מרכזי כל כך בחיים. אלא שכדי לקבל את זה, עולה צורך בייעוץ פנסיוני מהמעלה הראשונה.

יש יועצים טובים יותר וחלקם פחות, זה ברור. מה שחשוב עוד יותר הוא שהסיכויים להתאמה גדלים מאד כאשר נכנס לתמונה יועץ פנסיוני אובייקטיבי, אשר פועל מתוך כוונה אחת בלבד: לסייע ללקוח שלו לבצע את ההחלטה המשתלמת עבורו. איך מגיעים ליועץ כזה?

נמאס לך לזרוק כסף?

פרטי, או סוכן מטעם?

כל אדם פועל כיום מתוך אינטרסים, וברור שגם יועץ פנסיוני צריך להיות כך. אלא שסוג האינטרס הוא שמשמעותי כאן: יועץ פרטי יראה, כאמור, את טובת לקוחותיו לנגד עיניו. הוא יסרוק עבורם את האפשרויות השונות, ויכוון אותם לעבר ההחלטה שתאפשר להם להשיג את תכנית הפנסיה האטרקטיבית ביותר, במינימום השקעה מצידם.

מן העבר השני של המשוואה, עומדים להם אותם סוכנים או משווקים של התכנית. על אף שהחוק קובע כי נדרש שיכריזו על עצמם ככאלה (ולא כ"יועצים"), רבים נוטים לחשוב שהם מעניקים ייעוץ אובייקטיבי. זה רחוק מלהיות מדויק, שעה שרבים מהם פועלים, במידה לא מבוטלת, על מנת להביא לרווחים גבוהים לגוף אשר מעסיק אותם. האינטרס שלהם, לא פעם, הוא אחד: להשיג את העסקה המשתלמת ביותר עבור אותו גוף, מתוך רצון לזכות בבונוסים גבוהים עקב כך.

סוגיית המקצועיות

ככלל, יועץ פנסיוני אובייקטיבי רצוי שיהיה גם בעל ניסיון רב בתחום, ויכיר לעומק כל סעיף וסעיף בו. ברור שגורם מקצועי אשר סייע למגוון רחב של לקוחות יוכל לעשות זאת באופן טוב יותר עבור האדם המגיע אליו לייעוץ. טרם הבחירה חיוני, לכן, לראות את ההיבט ה"אקדמי" של היועץ, אך גם את ההכשרות המקצועיות שעבר, הלקוחות שהוא נוהג לשרת ועוד.

סוגיה חשובה נוספת נוגעת לרישיון. כל יועץ פרטי מהשורה הראשונה חייב להחזיק ברישיון מפוקח מטעמו של משרד האוצר. בדרך כלל, יציג היועץ את הרישיון כחלק מהשלבים הראשונים בתהליך, עם או בלי בקשתו של הלקוח. דבר זה תורם לאמינות של אותו יועץ, שעה שברור שאותו רישיון לא ניתן "סתם".

היתרונות של "פורשור"

חברת "פורשור" מציעה את כל מה שבוטא מעלה: ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי במלוא מובן המילה. אנשיה בקיאים עד רמת היסוד בתחום, וייצגו במהלך השנים אינספור לקוחות. רשימת ההצלחות של החברה רחבה בכל קנה מידה, שעה שלא מעט אנשים בחרו באמצעותה בהצעה המשתלמת ביותר עבורם, או אפילו קיבלו החזר על כספים מיותרים אשר שילמו במהלך השנים.

המשרד מתמחה בכל ההיבטים של התחום, ויודע כיצד רצוי לפעול בכל אחד מהם: כך, ברור ההבדל בין יציאה לפנסיה מוקדמת לכזו הנעשית בגיל הקבוע בחוק, או בין תכנית פנסיונית המאפיינת אדם שכיר לעומת עצמאי.

 
לייבסיטי - בניית אתרים