למוקדי שירות לקוחות                                                               בין הימים א-ה' בשעות 09:13:00                                      צלצלו  :  1-700-700-913  ,

יועץ פנסיוני

גם אתם כמו מרבית הציבור "תורמים" במהלך השנים סכומי עתק מחסכונותיכם!
הרווח הכספי המשפחתי הממוצע של לקוחות פורשור הינו כ- 600 אלף ₪!

בדיקת תשלומיך לחברות פנסיה וביטוח - FoSURE בהתחייבות ל100% החזר וביטול עסקה ללא שאלות ותנאים במקרה רווח נמוך מ-100,000 ₪

לבדיקה מקדימה לשם קבלת התחייבות צלצל 09-898-9243 בדיקת תשלומים וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ברישיון מטעם משרד האוצר

נמאס לך לזרוק כסף?

 

ההבדל בין יועץ לסוכן פנסיוני

מדוע כל-כך חשוב ההבדל טרם החלטה בעולם הפנסיה והביטוח. סוכן הביטוח וגם משווק תוכניות פנסיוניות הינם שלוחי אותו גוף (קרן פנסיה, חברת ביטוח, קופת גמל) ומקבלי עמלות מגופים אלה. ברור שבאופן טבעי אותו הגוף יכול לשלם יותר לסוכן כאשר העסקה מניבה לגוף רווח גדול יותר וכתוצאה מכך העסקאות שמציע הסוכן והמשווק תיהיינה בדר"כ טובות פחות ללקוח. בנוסף, הסוכן מייצג בדר"כ גוף אחד ולכן אינו מכיר אפילו את האפשרויות הנוספות (ואולי הטובות יותר ומתאימות יותר) האפשריות לבחירה ע"י הלקוח ולכן חל איסור בחוק על הסוכנים והמשווקים להשתמש במילה "ייעוץ" ונגזרותיה.

הם אפילו חייבים להציב שלט ברור ולהחתים הלקוח על מסמך המבהיר כי הסוכן אינו יועץ וההליך אינו ייעוץ כמשמעותו בחוק! היועץ הפנסיוני לעומת זאת מנוע מקבלת עמלות מגופים אלה, לקבל שכרו מהלקוח בלבד, להכיר את כל המוצרים ולהתאימם באופן מוחלט לטובת הלקוח. ליועצים מסוימים רישיון יועץ פנסיוני או לתאגיד ייעוץ פנסיוני ניתנה אפשרות לקבלת עמלות הפצה דומות מרוב הגופים עימם הם חתומים. אך ברור שמתכונת זו עלולה לפגוע באינטרסים של הלקוח בהיקף גדול באופן משמעותי מעלות הייעוץ הפנסיוני האובייקטיבי לחלוטין ונטול הזיקה לגופים אלה.

מדוע חשוב לא להיות ביישן בבחירת יועץ פנסיוני

ביישנות עלולה להסב נזק של מיליונים במקרה תאונה, מחלה או פרישה. או "ביישנות" בבדיקת רישיון יועץ / סוכן עולה ביוקר! תשלום עמלות , דמי ניהול ותעריפים לסוכן והגופים במאות אלפי שקלים על חשבון המבוטח. לכן יש לבדוק כי מדובר ברישיון יועץ פנסיוני או ברישיון תאגיד ייעוץ פנסיוני אשר בו מודפסת התניה בלשון: " רישיון זה מותנה באי-ביצוע עסקאות ואי-קבלת עמלות מגופים פיננסיים ובתהליך ייעוץ הכולל חתימה על הסכם ייעוץ פנסיוני שאושר על ידי משרד האוצר"

חוות דעת משפטית של יועץ פנסיוני

פניה ליועץ פנסיוני לשם ביצוע ייעוץ בשלב מאוחר בסמוך לפרישה או לאחר מקרה ביטוח נועדה לבדוק ולמצות זכויותיו של הלקוח מול חברות ביטוח, גופים פנסיוניים ומעבידים. לדוגמא: האם אי- הפרשות כחוק ע"י מעביד היו בהיקף מצטבר של 2500 ₪ בלבד, יתכן כי אי-ההפרשות במועדן גרמו נזק ללקוח של 250,000 ₪ בזכויותיו בקרן הפנסיה בעת הפרישה וכו'

יועץ פנסיוני יחד או צוות יועצים.

קרא מדוע דומה הדבר לבית חולים עם רופא קרדיולוג בלבד. יועץ פנסיוני יחיד דומה בהקבלה לרופא מנתח מקצועי שעומד לבצע ניתוח ראש מוצלח אך אינו מודע לעובדה שהלקוח סובל גם מבעיה בכליה המונעת שימוש בחומר מסוים בהרדמה, והתוצאה... כך גם יועץ פנסיוני זקוק לצוות שלם כול מערכות בדיקה (כמעבדות) הכוללים יועצי ניהול סיכונים, יועצי השקעות ומיסוי, משפטנים ועוד ובגיבוי מערכות סימולציה וניתוח צרכים לצד מערכות מידע אודות כל האפשרויות וההבדלים בינהן בעולם הביטוח והפנסיה.

יועץ פנסיוני או תאגיד ייעוץ פנסיוני

כאמור, רצוי לפנות לתאגיד המאפשר צוות שלם ומערך מחשוב וליווי ראוי, אך יש לשים לב לכך שקיימים תאגידי ייעוץ (בעיקר בבנקים אך לא רק ), שמקבלים עמלות מהגופים, בחירה מושכלת עשויה למנוע ממך הפסד של סכומים ניכרים.

אמנם תאגידי ייעוץ המקבלים עמלות הפצה אחידות אמורים לא לנטות לגוף זה או אחר, אך בפועל פועלים וחתומים על הסכמי הפצה רק עם חלק מהגופים ורק בנוגע למכשירים מסויימים (שכן החוק מחייבם לחתום עם "רוב" הגופים, מה שמשאיר לעיתים עד 49% מהאופציות ללקוח בלתי נראות ואלי גם נזק בלתי הפיך.

ייעוץ פנסיוני חינם

הבטחות לחוד ומציאות לחוד. דמי הניהול מתוכם "גוזר" היועץ או תאגיד הייעוץ הינם חלק מכספו של הלקוח ורצוי שיהיו בגובה נמוך ככל הניתן. כאשר הייעוץ ניתן "חינם" והיועץ מקבל עמלת הפצה, פוגע הדבר ביכולת היועץ להתמקח עבור הלקוח על גובה דמי הניהול ובסופו של יום, הפגיעה בחסכון של הלקוח עולה פי כמה וכמה על החיסכון בתשלום בגין ייעוץ פנסיוני ביטוחי בנאמנות מוחלטת לאינטרסים של הלקוח.

יועץ פנסיוני או יועץ ביטוח

על הבדל ביון יועץ פנסיוני העוסק בתוכניות פנסיה בלבד לבין יועץ אובייקטיבי לבדיקת תשלומים לכל סוגי הביטוח האישי והמשפחתי. עולם הפנסיה מכיל בקרבו גם הבטים ביטוחיים ולרוב החוסכים גם תוכניות ביטוח פרטיות בנושאים כמו ביטוח מוות, תאונות אישיות, מחלות, ניתוחים, סיעוד, ימי מחלה ועוד.

רוב הציבור משלם תשלומים מיותרים וכפילויות בכל הנושאים הללו ומקטין את רמת חייו הנוכחית וגם העתידית. לכן שילוב ייעוץ מסונכרן פנסיוני-ביטוחי מנטרל הפסדים של מאות אלפי שקלים, מגדיל את הנטו, ממקסם את הפנסיה ומוודא תוקף ביטוחי חשוב לעת מקרה.

אנחנו נעזור לך

 
לייבסיטי - בניית אתרים