למוקדי שירות לקוחות                                                               בין הימים א-ה' בשעות 09:13:00                                      צלצלו  :  1-700-700-913  ,

בואו להגשים חלום ולפתוח עסק משלכם בתחום מכובד ומתפתח.
ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, בדיקת תשלומים לחברות ביטוח

חברת ForSURE
המובילה בארץ בתחום ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ושירותי בדיקת תשלומים לחברות ביטוח מאפשרת לבעלי משרדי ייעוץ מס, יועצים פנסיוניים בעלי רישיון מטעם משרד האוצר וסוכני ביטוח החפצים להמיר רישיונם  לרישיון יועץ פנסיוני ולעסוק במתן ייעוץ אובייקטיבי  הקמת סניפי זכיון ריווחיים ברחבי הארץ*.

 

 הזכיינות כוללת:

 מערך back office ומערכות מיחשוב יעוץ פנסיוני ובדיקת תשלומים לביטוח משפחתי .
 הפניית פוניים - לקוחת איכותיים,
 תמיכת צוות
יועצים פנסיוניים
ומערכת מוחים בתחומי ייעוץ השקעות,מיסוי פנסיוני ודינים.
 אימון בניהול העסק
 הדרכה וליווי אישי צמוד כולל ביצוע פגישות עם הלקוחות בסניף הזכיין עד

  • אנחנו דואגים לביצוע תהליך ייעוץ פנסיוני מלא!
  • האחריות המקצועית עלינו!
  • כל עבודות הפקידות, הזנת נתונים, הכנת דוחות יעוץ פנסיוני והדפסתם עלינו!
  • הכנת מסמכי הנמקה והשוואה,מכתבי שינויים עלינו!
  • מעקב ממוחשב, ליווי ובקרה לצורך ייעוץ מתמשך ושימור לקוח עלינו!
  • טיפול בפניות, שאלות, טלפונים ודוא"ל עלינו!

  עליכם רק להיות אנשים שאוהבים אנשים,   (ההצעה לבעלי רישיון בתחום בלבד*)
  רציניים ונחושים להטיב עם לקוחותיכם
  ומעוניינים להיות בעלים של עסק מניב וריווחי  מעניין ומספק, בהשקעה מינימלית ורווח ללא תחרות.


       לפרטים אודות התמחות בייעוץ פנסיוני בחברת פורשור מומחים-
לחץ כאן!
       ניתן גם לפנות אלינו טלפונית במספר טלפון:   1-700-700-913     

                                                
                שעות קבלת פניות טלפונית במשרד הינן א-ה   09:30-15:00

.

 * מספר הסניפים ברחבי הארץ מוגבל ויש להתעדכן אודות האזורים הפנויים לזכיוינות.
   מידע נוסף רלוונטי  ( נגזר באתרים העוסקים בנושא זכיינות ):


  

זכיינות כמושג
זכיינות היא עסקה בה חברה מאפשרת לחברה אחרת, שימוש במותג שבבעלותה ובמוניטין שצברה, או לשמש סניף החברה תוך שמירת רמת ההשירותים בהתאם לתנאים בחוזה זכיינות.
הסכם כולל בדר"כ סיוע בהקמת סניף, הדרכת צוות סניף ועזרה לעיתים גם לאחר הקמת הסניף. בדר"כ לחברה המזכה החובה לסייע בניהול העסק והזכות לפקח עליו.
הקמת רשת של זכיינות
במקרים רבים, כאשר חברה, מפתחת מוצרים או שירותים בלעדיים, מטמיעה תהליכי עבודה מצליחה בתחומה ומבקשת להתפתח בפריסת וזמינות השירותים לקהל, עומדות בפניה אפשרויות :  שיטת הזכיינות ופתיחת סניפים עצמאיים, לעיתים בוחרת החברה המזכה בשילוב האפשרויות, כלומר פתיחת סניפים בשלב ראשון וגם אפשרות לזכיינים לסניפים נוספים.
זכיינות – היא סיפור הצלחה.
השיטה הנפוצה ביותר בכלכלת ארה"ב המהווה הכלכלה המובילה בעולם מבחינת חקר השווקים ושיטות המסחר בעולם הינה שיטת הזכיינות, בארה"ב פועלים כמחצית מכל העסקים הפרטיים בשיטת הזכיינות ומחזור המכירות שלהם  עולה על סדר גודל של כטריליון דולר מאות אלפי חברות זכיינות העוסקות  בתחומי מסחר מגוונים. פעילות  של חנויות ומשרדים של מותגים מוכרים בתחומי שירות וייעוץ.
במדינות רבות הוכיחה  שיטת הזכיינות את כדאיותה  ונפוצה עקב היתרונות הרבים הגלומים בשיטת הזכיון.
תחומים בזכיינות
התפתחות השיטה של הזכיינות והצלחת המודל בעולם, הביאה ליישומה בתחומים שונים כגון: משרדי תיווך, וייעוץ-מס, חברות ייעוץ פנסיוני, משרדי ראיית חשבון, מזון מהיר, אופנה, מוסכים, בתי ספר ולימוד שפות, חברות כח אדם, , ייעוץ פיננסי בתי קפה ותחומים רבים נוספים.
הקמת סניף זיכיון
במידה  ובכוונתך לרכוש רישיון זיכיון בתחום המקצועי בו אתה עוסק, מעדיף להתחבר לחברה גדולה תוך שימוש בתוכניות העסקיות שלה, במותג בשיטותיה ובהצלחה השיווקית המוכחת,  יש להבין כי מדובר בעסק שתצטרך לנעל באופן עצמאי ולכן, בנושא בו יש לך עניין או הכשרה, גדלים סיכויי ההצלחה שלך.
במידה והנך מוכן להשקיע בעסק מכספים שלך או ממימון מלווה, גודל השקעה מהווה חלק חשוב בהחלטה ורצוי לבדוק מהו הסכום לגביו תוכל להתחייב.
לאחר החלטה זו ניתן לפנות לחברות בשיטת זכיינות בעלות נתונים אלה ולבדוק את אפשרויות הזיכיון שהן מציעות. רצוי לוודא גם עזרה בנושאי גיוס והדרכה כוח אדם ןסיוע באיתור המיקום לסניפך, כי הצלחתך הינה הצלחת החברה ולהיפך, המשמעות- החברה נהנית מהצלחת המכירות שלך בפועל  יותר מאשר מדמי הזיכיון החד-פעמיים.
זכיינות המבוססת על שת"פ ומקרה הצלחה הדדית,  כאשר החברה נהנית מתמלוגים גבוהים בעת הצלחה היא שיטת הזכיינות עדיפה לזכיין המעדיף להקטין סיכונים ותשלום דמי זיכיון חד- פעמיים נמוכים.    לעומת זאת, תשלום חד-פעמי גבוה ותמלוגים נמוכים הינה מתכונת טובה לאוהבי סיכון אשר מעדיפים להגדיל ריווחיהם במקרה הצלחה.
האם קיים סיכון בזכיינות?
בוודאי לא ניתן להבטיח בביטחון של 100% שום סוג של שותפות או החלטה עסקית. אך בדיקות ומחקרים לאורך השנים המבוצעים באופן תדיר מעידים כי מרבית בעלי העסקים בשיטת הזיכיון מדווחים על שביעות רצון מהחלטתם לרכוש זיכיון, לעומתם קיימות בודאי גם דוגמאות מוצלחות פחות. לכן, יש חשיבות לבדיקת כל הפרטים אודות החברה המציעה. רצוי גם לבדוק  ולוודא כי החברה אינה עתירת תביעות משפטיות, בעלת רישוי בתחום עיסוקה ולא חלים עליה עיקולים וכדומה, מומלץ לבקר במשרד החברה לפגוש את הבעלים ולחוש את אווירת הצוות .
מומלץ לבקר גם בסניף חברה פעיל, בבעלות החברה או בסניף זכיין (אין חשיבות רבה להבדל), לבדוק את האזור בו עומד להיות מוקם הסניף שלכם ולוודא כי לא נמכר זיכיון נוסף באזור.

הקטנת  הסיכונים ברכישת הזיכיון.
חלק קטן מחברות המציעות זכיינות מאפשרות החזר אחוז מסוים מדמי הזיכיון החד- פעמיים במהלך התקופה הראשונה של ההסכם, אפשרות המעידה על ביטחונן בהצלחת ההצעה , ברור כי הצעה שכזו מפחיתה את רמת הסיכון של הזכיין למינימום.
השקעות מקובלות לרכישת זיכיון
השקעה נדרשת לרכישת זיכיון שונה מתחום לתחום ומחברה לחברה, מתחלקת למספר נושאים : דמי זיכיון חד-פעמיים וחודשיים, תמלוגים ממחזור. הקמת הסניף ותפעולו, השקעה בשיווק לאורך זמן, העסקת כח אדם וכדומה.
סדרי גודל  בזיכיון נעה בדר"כ בין 100,000 ₪  ועד למעלה מ-1.5 מיליון ₪
כאשר לכך מצטרפים דמי זיכיון חודשיים של כ-  2000-20,000 ₪
כמו כן מקובלים דמי זכיינות כאחוזים מהמכירות בפועל.
חשוב לבחירת מודל זכיינות.
חלקים גדולים ומשמעותיים בהסכם זכיינות מחייבים הזכיין עמידה בתנאים ושמירת קריטריונים ורמת שירות מקצועית ושירותית וויתור חלקי על רמת עצמאות.  לכן חשוב שזכיין הינו יזם המבין החשיבות הקפדה על נהלים, הצמדות להנחיות ופיקוח מצד החברה בעלת המותג ויכולת קבלת  הנחיות ופיקוח.
אדם אשר קבלת החלטות עצמאית בלעדית חשובה לו יותר מהצלחה בפועל אינו מתאים בדר"כ למודל עסק זכיין.
 
 
 
.
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים